15 grudnia 2014

#1 FOTOGRAFIA

Cześć!
W sumie nie wiem dlaczego takiego bloga chciałam założyć, może dlatego że taki blog to dla mnie nowość? Hm..Coś w tym jest, nigdy nie prowadziłam bloga tego typu i to jest mój pierwszy raz. Wcześniej miałam bloga fotograficznego, ale niestety zaniedbałam go i przestałam całkowicie dodawać tam nowe notatki.
Tym razem (o ile na blogu będą aktywne osoby) zawitam tu na dłużej. :)
No cóż co by tu napisać? Dzień jak co dzień zaczął się zwyczajnie..poniedziałek, najgorszy dzień w tygodniu? Dlaczego? Bo trzeba iść do szkoły i przesiedzieć tam 6-7 godzin? Nie dla mnie. Ja akurat lubię poniedziałki, dlatego że najwięcej godzin lekcyjnych zajmują mi lekcje zawodu. Ale jak każdy dzień musi mieć swoje wady, poniedziałek ma taką wadę że zaczyna się na 7.20, ciężko wtedy wstać i jakoś rzadko mi to wychodzi i przeważnie przychodzę do szkoły na drugą lekcję. :D

A po szkole odwiedziłam bibliotekę, wypożyczyłam nawet książkę, a to jest dziwne bo ja nie lubię zbytnio czytać, ale o tym już w następnej notatce. ;)Po wyjściu z biblioteki poszłam na pocztę by kupić koperty i znaczki. Pierwszy raz mam okazję żeby wysłać znajomym kartki świąteczne. ;)


Południe jak zwykle zakończyło się spacerem po okolicy. ;)
Co sądzicie o tej notatce, piszcie swoje opinie w komentarzach! ;)